top

Trampolíny

Trampolínové centrum se 4 vzduchovými trampolínami, vodní postelí a hopsa koulemi. Pro mateřské školy a příměstské tábory máme možnost rezervací vždy od rána 9:00 – 12:00 a pro návštěvníky parku máme otevřeno od 11:00 do 21:00. Ladronka je oáza aktivního odpočinku a sportu a díky rozšíření sportovních aktivit právě pro děti je ideálním řešením pro mateřské školy, školy, příměstské tábory aj. Celodenní vstupné 130 Kč/osoba. Vhodné pro děti od 3 let.

Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez rozdílu věku. Vzduchové trampolíny jsou dnes velmi atraktivním prvkem a díky svému tvaru a konstrukci jsou také právem označovány jako jeden z nejbezpečnějších herních prvků na trhu. Právě díky tvaru polštáře nehrozí vyskočení z prostoru trampolíny na tvrdý povrch. Díky konstrukci, která je kompletně instalována pod zemí zase nehrozí nepěkné úrazy jako na běžných pružinových trampolínách.

Při tomto zábavném stavu „beztíže“ je díky zvýšené odrazové síle každá buňka v těle nucena stále střídat napětí a uvolnění a tento stav tělu velmi prospívá. Skákáním na vzduchové trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá k udržení stabilní hmotnosti.

© Ladronka s.r.o. Výroba: CVS Development s.r.o.